Kamaz

КАМАЗ в Україні

КАМАЗ В УКРАЇНІ

ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ
 
ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ« КАМАЗ »(м.Чернігів) - компанія, що працює на ринку з 9 червня 2010 року, є єдиним ексклюзивним імпортером продукції КАМАЗ в Україні.

Основні види діяльності компанії:
  • Реалізація автомобілів
  • Реалізація запасних частин
  • Організація сервісного і гарантійного обслуговування автотехніки на території України
Продаж продукції КАМАЗ кінцевим споживачам в Україні здійснюється через дилерську мережу, яка включає в себе 6 доларів з головними офісами в Києві, Харкові, Дніпрі, Чернігові, Миколаєві та філіальною мережею, що охоплює всю Україну.

Ми реалізуємо автомобілі для всіх галузей економіки України, де застосовуються вантажні автомобілі: сільське господарство, будівництво, комунальне господарство, вантажоперевезення і ін., І раді запропонувати українським споживачам широкий спектр автотехніки, запасних частин і сервісне обслуговування високої якості.

Ми прагнемо запропонувати найбільш ефективні галузеві рішення для наших клієнтів.

Кожен дилер проходить щорічну атестацію, захищає плани по власному розвитку і відповідає жорстким вимогам і стандартам, встановленим заводом-виробником.
Будучи власністю австрійської компанії, ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" КАМАЗ "прагне впроваджувати найкращі європейські бізнес - традиції в роботі з клієнтами, поставляти продукцію вищого класу і гарантувати якісний сервіс.


ПРОДУКЦІЯ

ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КАМАЗ» реалізує на ринок України продукцію ПАТ «КАМАЗ», що входить в 20-ку провідних світових виробників вантажних автомобілів.

КАМАЗ традиційно позиціонується на ринку вантажних автомобілів повною масою від 14 до 40 тонн.

За останні роки асортимент продукції розширився за рахунок нових моделей і сімейств автомобілів - від міських розвізних вантажівок до автомобілів підвищеної вантажопідйомності для експлуатації в складі автопоїздів повною масою до 120 тонн.

За 2016-2017 роки «КАМАЗ» випустив на ринок більше 80-ти нових комплектацій автомобілів і шасі, в тому числі кілька моделей автомобілів нового покоління - самоскиди 6580, 65801, 65802, транспортні - 65206, 65207 і 65208. Також на ринок вийшли автомобілі з компонентною базою «КАМАЗ» і кабіною Daimler - самоскиди КАМАЗ-6520 «Люкс» і КАМАЗ-65201 «Люкс». Це автомобілі із сучасною комфортабельною кабіною, на автомобілях також збільшена вантажопідйомність, при цьому ціна залишається доступною.

Віднедавна на ринок вийшов автомобіль КАМАЗ-5490 NEO. На підставі накопиченого досвіду і побажань споживачів в конструкцію автомобіля внесені ряд змін, спрямованих на підвищення його ефективності та продуктивності. В першу чергу, це стосується збільшення маси вантажу, що перевозиться без перевищення допустимих осьових навантажень. Модернізація компонентів шасі автомобіля дозволила підвищити їх надійність і ресурс, а також скоротити трудомісткість їх обслуговування.

З кожним роком зростає продаж сільськогосподарських самоскидів, що свідчить про їх високу оцінку споживачем.
Також лідерами продажів в традиційному сегменті є КАМАЗ-45143, КАМАЗ-45144, КАМАЗ-65115, повнопривідне автомобільне шасі КАМАЗ-43118 і важкий автомобіль КАМАЗ-6520.


ЯКІСТЬ

Ми реалізуємо продукцію виробника, головною метою в області якості якого є створення конкурентоспроможної продукції та сервісу, які відповідають вимогам і очікуванням споживачів і забезпечують стабільне фінансове становище компанії.


ПЕРЕВАГИ ТОВАРІВ «КАМАЗ»

  • Прості в обслуговуванні, надійні, якісні вантажні автомобілі з низькими експлуатаційними витратами за оптимальними цінами,
  • Задоволення будь-яких запитів споживачів,
  • Широка географія продажів: техніка «КАМАЗ» працює в будь-яких дорожніх і кліматичних умовах - в районах Крайньої Півночі, тропіках, зонах пустель і високогір'я,
  • Розвинена сервісна мережа в Україні, надання гарантійного обслуговування до 100 тисяч км пробігу автомобіля.
ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КАМАЗ» проводить на внутрішньому ринку активну, збалансовану і самостійну цінову політику, орієнтуючись, перш за все, на ринковий попит і оптимальне співвідношення в критерії «ціна - якість».