Kamaz

Новини

Дакар-2021: ПРОЛОГ ВІДБУВСЯ, СТАРТ 1-ГО ЕТАПУ

«Дакар-2021» в Саудівській Аравії почався другого січня, з прологу, який визначив позиції учасників на першому етапі ралі-марафону.

Першим в заліку вантажівок на 11-кілометрову ділянку вийшов екіпаж чинного переможця «Дакара» Андрія Каргинова. Слідом на коротку дистанцію відправився Антон Шибалов. Дмитро Сотников поїхав 12 хвилинами пізніше, ще через дві хвилини - Айрат Мардеев.
 
У вантажному заліку свої наміри позначили білоруські гонщики з команди «МАЗ-СПОРТавто»: Сергій В'язович і Олексій Вишневський на капотних вантажівках показали перше і друге час на пролозі. Чех Мартін Масик став третім, а кращим з гонщиків на КамАЗах став Антон Шибалов, що показав четвертий час. Андрій Каргін, Дмитро Сотников і Айрат Мардеев розташувалися в другій десятці протоколу, але хвилинне відставання, звичайно, можна буде відіграти вже на першому «сьогоденні» спецділянці ралі-рейду.
 
В 2021 році білоруська команда «МАЗ-СПОРТавто» виставила на ралі «Дакар» тільки дві вантажівки замість трьох, як було роком раніше, зате обидва - нові капотникі 6440RR. Лідер команди і бронзовий призер минулого «Дакара» Сергій В'язович в інтерв'ю прес-службі команди не приховує, що головними конкурентами білоруси вважають «КАМАЗ-майстер»: «В гонці у нас завдання дуже високі, і з перших спецділянок ми будемо дуже швидкі. Наскільки ми будемо швидкі, судити дуже важко, тому що ми цілий рік з нашими суперниками не перетиналися. Будемо шукати темп і придивлятися один до одного, хто в якій формі знаходиться. Найпомітніше, що у нас нове, - це другий капотний вантажівка. Ці машини змінені обидві, в порівнянні з «Дакаром-2020». У нас були слабкі місця, які не дозволяли боротися, ми їх виправили, але не знаємо, що суперники зробили протягом року. Нам буде дуже складно боротися з чотирма КАМАЗами. Без образ для інших учасників, але основними суперниками для себе вважаємо команду «КАМАЗ-майстер» і дивимося тільки на них. Завдання - поборотися з ними і відстояти місце на подіумі для МАЗа ».
 
Перший етап по маршруту Джидда - Біша відбудеться сьогодні, 3 січня. В цілому екіпажі подолають 622 кілометрів, 277 з яких припадуть на бойову дистанцію. Хто відкриває спецділянку буде повністю проходитимуть дорогами. Основна складність буде полягати в подоланні однієї долини за одною. Намагаючись осягнути хитру навігацію на різних відрізках ділянки, учасникам варто бути уважними на кам'янистих ділянках, щоб уникнути проколу шин.

 

всі новини