Kamaz

Новини

«КАМАЗ» ПЛАНУЄ ПОДВОЇТИ ВИПУСК АВТОМОБІЛІВ ПОКОЛІННЯ К5

Згідно бізнес-плану поточного року, «КАМАЗ» має намір випустити 2,4 тис. Автомобілів нового покоління К5.

За словами генерального директора «КАМАЗа» Сергія Когогина, у 2022 році планується випустити 6,7 тисячі вантажівок К5 і понад 11 тисяч - в 2023 році. У зв'язку з цим важлива готовність постачальників. Перший етап їх підготовки завершується в червні, після чого, з липня, «КАМАЗ» збирається подвоїти обсяг випуску вантажівок покоління К5 з 10 до 20 одиниць на добу. Як зазначив керівник «КАМАЗа», актуальний бізнес-план теж може бути переглянутий у бік збільшення, хоча подальший приріст випуску моделей К5 неможливий - Європа і Китай не зможуть наростити свої поставки. «В цілому компанія буде переосмислювати стан ринку, тому що наша технічна політика щодо модельного ряду виправдала прогнози. Перші два місяці російський ринок падав, а «КАМАЗ» продовжував зростати », - підкреслив Сергій Когогин.
 
Нагадаємо, заводи і підрозділи «КАМАЗа» за підсумками виконання виробничого плану першого кварталу 2021 року майже на третину перевершили аналогічні показники минулого року. Автомобільний завод здав для відвантаження споживачам в березні 4 347 машкомплектів (за аналогічний період минулого року, АППГ - 3 565 од., + 22%). Показник за перші три місяці року склав 9 796 од. (АППГ - 7 403 машкомплектів, + 32%).
 
За словами Сергія Когогина, нехарактерно високі показники першого кварталу обумовлені частково відкладеним попитом - в минулому році багато споживачів в стресі відкладали покупки до кращих часів. Крім того, вплинув висновок на ринок моделей К4 і К5 - «КАМАЗ» сьогодні продає магістральних тягачів більше, ніж будь-хто в країні, і якщо п'ять років тому частка продаваних під брендом автогіганта тягачів дотягувала до 5%, то сьогодні вона перевищує 30 %. Попит росте і з інфраструктурним розвитком країни - кількість перевезень будівельних матеріалів, за оцінкою Сергія Когогина, колосально, а загальна кількість необхідної для цих перевезень самосвальной і спеціальної техніки розраховується на рівні 50 тис. Одиниць. «КАМАЗ» продає самоскидів понад 7 тис. В рік, а в цьому році завод виготовив досвідчені партії самоскидів К5 в форматах 6х4, 8х4 і 6х6, що дозволить в майбутньому році потіснити конкурентів і в цьому сегменті. Досвідчена техніка сьогодні проходить тестову експлуатацію у споживачів », - зазначив Когогин.
всі новини