Kamaz

Новини

«КАМАЗ» ЗБІЛЬШУЄ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ ВИПУСКУ Газомоторні ТЕХНІКИ

Фахівці Комітету розвитку Виробничої системи «КАМАЗ» впровадили кайдзен-проект, що дозволяє збільшити випуск автомобілів КАМАЗ-5490 на природному газі в два рази.
 
Розвиток виробництва Газомоторні техніки є для «КАМАЗа» одним з найважливіших напрямків. Такі автомобілі екологічніше і економічніше тих, що використовують в якості палива бензин або дизель. З кожним роком потреби ринку в подібній техніці тільки збільшуються. У зв'язку з цим в компанії прийняли рішення реалізувати ідею щодо перенесення збірки газового обладнання для автомобілів КАМАЗ-5490 на головний складальний конвеєр (ГСК) автомобільного заводу.
 
Раніше автомобіль, призначений для установки газового обладнання, збирався на автомобільному заводі на ГСК, після чого всім необхідним газовим обладнанням він доукомплектовувався в газовому корпусі. Цей процес займав близько 22-ї години. Зараз, коли збірка газового обладнання перенесена на конвеєр, в газовому корпусі будуть проводитися лише доводочниє операції, що займають не більше трьох годин, - це приєднання обладнання, заправка, опресовування. Також прийнято рішення установку тепло- і шумоізоляції і верхнього споллер передати в газовий корпус.
 
Ці зміни дозволили отримати колосальне зростання продуктивності. Потужності газового корпусу дозволяли виробляти близько 100-150 автомобілів на місяць. Зараз є можливість збирати до 300 машин. Це дозволить більш оперативно виконувати замовлення споживачів.

З лютого 2021 року на автомобільному заводі планується організувати випуск 200 і більше одиниць газомоторних машин на місяць.

всі новини