Kamaz

Новини

КАМАЗОВСЬКОМУ ДВИГУНУ - 45 РОКІВ

Четвертого грудня 1975 року з конвеєра заводу двигунів «КАМАЗа» зійшов перший камський дизельний двигун. Через 45 років «серце» КАМАЗа зазнало багато змін, але незмінним залишився високий рівень якості, заданий камазовськую першопрохідцями.

Цього року святкові заходи через пандемію довелося перенести в онлайн формат. Керівництво заводу записало для дизелістом відеопривітання з ювілейною датою.
 
Вітаючи колег, заступник директора заводу двигунів по персоналу, голова клубу першопрохідців Володимир Естюнін підкреслив, що те, що сталося 45 років тому подія була значущим всієї країни.
За 45 років заводом вироблено більше трьох мільйонів дизельних двигунів V8. У грудні 2017 року були не зібрані перші зразки нового рядного шестициліндрового двигуна Р6. Сьогодні на «КАМАЗі» створені виробничі потужності для виготовлення 12 тис. Таких двигунів на рік. Цей силовий агрегат, потужністю від 400 до 700 к.с., екологічного класу «Євро-5», передбачений для установки на перспективні моделі автомобілів КАМАЗ і іншої техніки.
 
Тривають роботи над сімейством рядних двигунів для важких самоскидів. У найближчі два-три роки планується освоїти виробництво чотирьох нових модифікацій двигуна Р6 - газовий, газодизельний, двигун з підвищеною енергоефективністю, двигун об'ємом 13 літрів. Активно ведеться розробка двигуна КАМАЗ-910.40 екологічного рівня «Євро-6».

 

всі новини