Kamaz

Новини

«Мультиліфт» НА ШАССИ КАМАЗ-63501 - ПЕРСПЕКТИВНА ТЕХНІКА ДЛЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

Автомобілі-мультиліфти на базі повнопривідних камазовский шасі є універсальною технікою для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт і перевезення різних вантажів.

Автомобілі з Крюковим захопленням (мультиліфти) широко використовуються в різних галузях народного господарства завдяки тому, що дозволяють вести роботи без залучення додаткової техніки і людей. Вагомим плюсом застосування таких машин є короткий час вантажно-розвантажувальних робіт і можливість використання різних видів кузовів - від контейнерів до цистерн і житлових модулів, а також можливість розміщення додаткового обладнання в надбудові.
 
 
Базове шасі КАМАЗ-63501 з колісною формулою 8х8 має високу прохідність з постійним приводом всіх чотирьох мостів (з можливістю блокування міжосьового і міжколісних диференціалів), обладнано системою централізованої накачування шин, що дозволяє здійснювати доставку вантажу у важкодоступні райони. Споряджена маса шасі 11000 кг, допустима маса надбудови з вантажем становить 16100 кг. Машина дозволяє буксирувати причіп до 15000 кг.
 
На шасі автомобіля встановлено дизельний двигун КАМАЗ-740.725 потужністю 360 к.с. (Що відповідає екологічним нормам «Євро-5») з турбонаддувом, з механічною 16-ступінчастою коробкою передач ZF 16S1820. Кабіна може бути представлена ​​як зі спальним, так і без спального місця. Автомобіль здатний розвивати швидкість до 90 км / год при повній масі і долати підйоми до 31 °.
 
Завдяки хорошій маневреності, автомобіль може працювати на невеликих майданчиках, що дозволяє знизити простої техніки до мінімально можливих. Маніпуляція з кузовами (контейнерами) проводиться водієм з кабіни автомобіля. Кріплення модулів відбувається по триточкова системі, яка забезпечує значну жорсткість і не обмежує швидкість пересування автомобіля.
 
Прекрасні ходові якості і надійність в експлуатації забезпечили цим автомобілям популярність серед підприємств і організацій в самих різних сферах народного господарства. Це крани, каротажні підйомники, автоцистерни, спеціальні лабораторії, бортові автомобілі з КМУ, компресорні станції, змішувальні установки, спеціальні автомобілі для нафтової промисловості і інша автотехніка. 
 
всі новини