Kamaz

Новини

НА «КамАЗ» удосконалює АВТОМОБІЛІ К5

На «КАМАЗі» ведеться постійна робота по вдосконаленню і поліпшенню якості автомобілів покоління К5. У грудні організований штаб для оперативного вирішення проблем, що виникають в збірці і експлуатації автомобіля КАМАЗ-54901.
 
З метою підтримки конкурентоспроможності продукції ведеться постійна робота над поліпшенням якості автомобілів покоління К5. Вантажівки цієї лінійки є зовсім інший, преміальний рівень, якого потрібно відповідати.
 
Для оперативного вирішення виникаючих проблем в збірці і експлуатації автомобіля КАМАЗ-54901 департаментом якості була організована робота оперативного штабу. На щоденних засіданнях штабом розглядаються експлуатаційні дефекти, внутрішні дефекти (що виникають при складанні автомобіля), дефекти електроніки та лакофарбового покриття. Штаб ініціює розробку термінових заходів щодо усунення причин дефектів, їх впровадження у виробництво, а також організацію сервісних кампаній.
 
В роботі задіяні фахівці всіх підрозділів технологічного ланцюжка ПАТ «КАМАЗ». Раз на два тижні штаб представляє результати своєї роботи на нараді з генеральним директором компанії.

 

всі новини