Kamaz

Новини

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ економічному водінню

Фахівці Міжнародного інституту техніки, технологій і управління (Мітта), навчального центру «КАМАЗу», розробили дистанційний курс «Ефективна і економічна експлуатація автотехніки KAMAЗ покоління К5». Тепер навчити водія економічному водінню і правильної експлуатації автомобіля можна і в режимі онлайн.

Доступ до навчання надається безкоштовно при покупці автомобіля KAMAЗ-54901. Курс корисний фахівцям дилерській мережі компанії і співробітникам підприємств, які експлуатують камазовськую автотехніку. Його можна дивитися, читати і слухати з будь-якого пристрою в будь-який час. Траєкторія навчання може підлаштовуватися індивідуально під кожну людину. Теми курсу розбиті на модулі середньою тривалістю дві хвилини. Завдяки цьому освоює курс не встигає втомитися і запам'ятовує все прочитане і переглянуте.
 
Навчання супроводжується короткими відеороликами про загальні характеристики автомобіля, його конструктивні особливості, діагностиці систем. Частина роликів розміщена на YouTube-каналі Мітт. Водій також познайомиться з системою телематики, навчиться зберігати ресурс і залишкову вартість автомобіля на вторинному ринку, знижувати витрату палива. Інтерактив і практичні завдання дозволять захопити водія, а Гейміфікація і оціночні тести закріплять отримані знання. У процесі навчання можна зв'язатися з тренером і задати питання в форматі чату або вебінару. Після завершення курсу видається сертифікат встановленого зразка.
 
Зараз навчальний курс проходять близько 3500 осіб. У їх числі - співробітники великої транспортної компанії, іноземні партнери з Казахстану та інших країн.

 

всі новини