Kamaz

Новини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ АВТОМОБІЛЯ КАМАЗ-54901 у складі автопоїзда

На базі Акмолинської автоцентру «КАМАЗ» (м Нур-Султан) відбулася презентація автомобіля КАМАЗ-54901 в складі підключеного автопоїзда.
 
Презентація флагмана модельного ряду покоління К5 пройшла в рамках семінару для великих корпоративних клієнтів і дилерів Республіки Казахстан. Автомобіль був представлений переможцем чемпіонату Росії по водійській майстерності Петром Івановим.
 
Магістральний тягач КАМАЗ-54901 поєднує в собі яскравий екстер'єр, високу продуктивність, економічність, безпеку і комфорт. Основною конкурентною перевагою підключеного автопоїзда є програма «Інтелектуальний причіп», що забезпечує високу безпеку, комфорт водія, оптимізацію завантаження, а також зниження витрати палива і викидів СО2.
 
Також тягач оснащений системами контролю тиску в шинах (OptitireTM) і контролю руху в смузі (OnlaneTM). Повністю технологічний та інноваційний підключений автопоїзд оснащений управлінням функції гальм, стабілізацією причепа в критичних ситуаціях, оптимальної керованістю, а також контролем «підстрибування», яка запобігає пошкодженню причепа. Водій завжди буде попереджений про можливий перекиданні транспортного засобу при розвантаженні або про небезпечному русі. При екстреному гальмуванні автопоїзда буде поданий сигнал для рухомих позаду водіїв, що дозволить знизити аварійний ризик.
 
Моніторинг сліпих зон з функцією активного гальмування задовольнить вимоги різних умов експлуатації та типів автопричепів. Також доступна інформація про транспортний засіб в режимі реального часу через додаток, що дозволяє власникам автопарку і водіям продовжувати підвищувати безпеку і ефективність.

 

всі новини